Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
Blog
Krajka je materiál, se kterým lze tvořit doslova kouzla
18.09.2023
Krajka je materiál, se kterým lze tvořit doslova kouzla
Krajka je materiál, se kterým lze tvořit doslova kouzla. Můžete ji využít pro ozdobení interiéru a bez problémů snese i venkovní prostředí. Stačí jen ... číst celé
Podzim je ve znamení dozrávajících plodů a mnoha barevných variací
18.09.2023
Podzim je ve znamení dozrávajících plodů a mnoha barevných variací
Podzim je ve znamení dozrávajících plodů a mnoha barevných variací. Nechte se inspirovat přírodou a vneste si trochu nostalgické nálady také do svého ... číst celé
Dřevěné dekorace pro dny všední i sváteční
31.07.2023
Dřevěné dekorace pro dny všední i sváteční
Dřevěné prvky mají natolik pozitivní vliv, že bychom si je měli zakomponovat nejen do našich domovů, ale vnést jejich kouzlo i do kanceláří a venkovní... číst celé
Zobrazit všechny články

Sledujte nás na FACEBOOKu

 

Můžete využít moderní platby

/fotky65856/www.thepay.cz_1.png

 

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

Přidáno 05. 06. 2023
100%
krásné umělé květiny za pár korun moc díky
 
Přidáno 04. 05. 2023
100%
Komunikace obchodu v případě nejasností

Přidáno 16. 04. 2023

100%
rychlost, informovanost, super!!!!

 

 

                                                      

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Svatební dekorace na auto
22.08.2018

Svatební dekorace na auto

Krásně vyzdobená svatební auta jsou k vidění téměř na každé svatbě a patří také k jednomu z mnoha přání novomanželů, kteří ani mnohdy neznají pravý důvod toho, proč se vůbec auta svatebčanů a samotných novomanželů zdobí.

Přitom jde o velmi prostou a také starou tradici, která má za úkol odlišit v tento překrásný den daného páru svá auta v koloně od těch ostatních. Vždy je tak naprosto jasně vidět, jaké auto patří ke svatbě a jaké nikoliv.

Navíc auto ženicha a nevěsty je vždy vyzdobeno o něco více než auta ostatních svatebčanů, důvod si ani není třeba zmiňovat.

Jak auto na svatbu vyzdobit?

O tom, jakým způsobem své auto vyzdobíte, rozhodujete pouze vy sami. Co je pro někoho příliš, může být pro někoho zase málo a naopak. Není třeba nikterak extrémně honosně zdobit svá auta, stačí, když je doladíte překrásnými živými či umělými květinami, které každému autu dodají ten správný svatební šmrnc.

Ozdoba aut na svatbu se tak vždy volí buď podle barevného stylu, který si novomanželé určí pro svou svatbu či podle vkusu samotných svatebčanů a ženicha s nevěstou. Ozdobit své auto se ale vyplatí vždy, a to především v takto významný den, který je oslavou lásky.

Auto nevěsty je doménou

Auto samotné nevěsty byl, mělo být vždy vyzdobeno, co možná nejvíce. Dříve vévodila takovéto výzdobě panenka oblečená v bílých svatebních šatech, dnes se ale volí spíše různé květiny a dekorace.

Svatební dekorace na auto je mnohdy velký kumšt a vybrat ty správné materiály a sladit je dohromady nebývá mnohdy jednoduchým úkolem. Kromě samotných stužek na autě, je třeba zvolit i tylové dekorace, živé květiny či různé dekorace ve tvaru srdce, tématické nálepky, různé mašle, dekorace z peří, můžete si na kapotu auta posadit i plyšové medvídky znázorňující ženicha a nevěstu anebo cokoliv jiného vás jen napadne.

ozdoba svatebního auta

Vaší fantazii se meze rozhodně nekladou. Vždy je ale dobré vše barevně sladit tak, aby bylo vše slazeno buď se samotnou barvou svatby anebo s barvou nevěstiných šatů.

Auto ženicha není tak okázalé

Zdobení auta na svatbu v případě ženicha, není zase tak dominantní jako je tomu u nevěsty a často ženich volí například kombinaci květin s cylindrem či pouze květiny, a to v nějakém jednodušším stylu. Vždy ovšem musí být jasně vidět, že v daném autě sedí ženich, nikoliv svatebčané.

Svatebčané to mají nejjednodušší

Co se týče aut samotných svatebčanů, tak ti mají výzdobu o poznání jednodušší. Ve většině případů totiž stačí pouze klasická bílá stužka a myrta nebo se vytvoří takzvaný myrtový věneček, kterým se auto vyzdobí, opět ale záleží na samotných novomanželích, jaký barevný podtón si na autech budou představovat.

Vše také mohou samotní novomanželé objednat na našem e-shopu Lepaso.cz a pak pouze svatebčanům rozdat ozdoby, kterými si buď sami anebo za přítomnosti ženicha a nevěsty svá auta vyzdobí.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
INFORMACE PRO VÁS

O nás

Obchodní podmínky + GDPR

Doprava a platba

Kontakt

Blog

Napsali o nás

Hodnocení zákázníků

Reklamační formulář

 

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Ing. Pavel Hrzibek
Družstevní 5/391
Štěpánkovice
747 28

IČ: 87674599

DIČ: CZ8302275553

Jsme plátci DPH

 

INFORMACE PRO VÁS

 PO DOMLUVĚ SI MŮŽETE OBJEDNÁVKU VYZVEDNOUT U NÁS

© Copyright 2022 Ing. Pavel Hrzibek
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz