Abychom poznali, co se Vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies.

 

/fotky65856/www.thepay.cz_1.png


» Česká republika

ZPŮSOBY DOPRAVY

 

 

1) Doručení v rámci České republiky

 

A) Česká pošta

  • balík na poštu - Váš Balík Na poštu do hmotnosti 30 kg doručíme na kteroukoliv z více než 2 700 pošt v České republice podle výběru adresáta nebo odesílatele. Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jistí, kde vlastně budou.
  • balík do ruky - Adresátům můžeme balík o hmotnosti až 50 kg předat hezky z ruky do ruky i v těch nejodlehlejších koutech naší země již následující pracovní den po podání.

 

B) Dopravní společností Geis Parcel CZ s.r.o.

  • balík na soukromou adresu - Zajistíme doručení zásilky soukromé osobě. Součástí přepravy je e-mail, SMS a telefonické avízo příjemci. Balík až do 50 Kg.
  • Gais Point - Síť výdejních míst  v České republice. Více než 500 výdejních míst: počet výdejních míst stále roste. Nejefektivnější způsob dopravy a výdeje zásilek. Pro příjemce zásilek zajišťuje síť Geis Point bezkonkurenční otevírací dobu, možnost vyzvednutí zásilky i o víkendu a bezplatnou úschovu zásilky po dobu 7 dní. Balík do 15 Kg.

 

C) Dopravní společností DPD CZ

  • DPD Private – Ve spolupráci se společností DPD nabízíme zasílání vašich zásilek na jakoukoli adresu po ČR a to za fixní ceny dle parametrů níže.

          a) balík do 5 Kg

          b) balík do 10 Kg

          - nejdelší strana max. 70 cm, součet tří stran nesmí překročit 120 cm

 

D) Zásilkovna ČR

Od roku 2010 budujeme nejširší síť poboček po celém Česku a Slovensku – díky tomu přesně víme, co si zákazníci doopravdy přejí a co nikoli. Pečlivě podle toho vybíráme města i samotné partnery, dbáme na krátké dochozí vzdálenosti, příjemný personál, velikost provozoven, možnost parkování a mnoho na dalších parametrů. Pobočky vybavujeme systémem čárových kódů a proto se rychlost odbavení jednoho zákazníka pohybuje v řádech vteřin. Stále rosteme a aktuálně v ČR působíme ve všech městech nad 5 tisíc obyvatel.

Parametry standardních zásilek

  • Maximální hmotnost zásilky: 30 kg
  • Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
  • Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
  • Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm
  • Maximální výše dobírky: 20 000 Kč

Parametry nadstandardních zásilek

Maximální rozměr jedné strany zásilky od 70 cm do 120 cm nebo maximální součet rozměrů všech tří stran od 120 cm do 150 cm nebo váha od 5 Kg do 10 Kg.

 

Vyzvednutí zásilky v síti poboček Zásilkovna ČR Mapa odběrných míst.

 

E) Osobní odběr

     - po domluvě na odběrném místě: Družstevní 5/391, Štěpánkovice. Mapa odběrného místa zde.